"ВАРАН" - універсальний камуфляж, призначений для використання у всіх, без винятку, природних зонах України, навесні, влітку, восени і в безсніжну зиму.

У 2014 році фахівцями P1G-Tac® був розроблений новий камуфляж, універсального типу, що отримав назву "ВАРАН". Польові випробування виявили високі камуфлюючі характеристики "Варан" у всіх природних зонах України.

Відмінною особливістю "Варан" є його малюнок, в якому використовуються елементи тривимірної сітчастої структури. Така структура в поєднанні з фоном дає унікальний "ефект розчинення».

"Ефект розчинення" полягає в тому, що на місцевості, яка відповідає фоном за кольором, тривимірні сітчасті структури "розчиняються" в близькі до фону відтінки кольору. Також, при наявності на місцевості переважаючих відтінків, близьких до кольору елементів сітчастих структур, ці структури "розчиняють" сам фон камуфляжу. При цьому, завдяки ретельно підібраною колірною гамою, здатність "розмивати" силует зберігається. Таким чином, об'єкт камуфлируется м'яким природним способом. 

Високі камуфляжні характеристики "Варан" були відзначені як військовослужбовцями і співробітниками спеціального призначення України, так і операторами спецслужб інших країн і фахівцями НАТО.

У будь-якому випадку, якщо Вам потрібне якісне маскування для риболовлі або полювання, туризму або страйкболу, має сенс звернутися до нашого магазину. Ми щодня намагаємося доповнювати наш асортимент моделей та розмірів, слідкувати за актуальністю цін, та їх конкурентністю, і все для того що б наші покупці мали найкраще за приемною ціною.

Приємних вам покупок, Ваш Military-format.com.ua

камуфляж_ВАРАН.jpeg

 

вгору