Одяг для військових завжди мав великий попит в усіх країнах, та у будь який час. А от якість  не завжди була на висоті та не завжди могла задовільнити потреби військових. 1971 рік став переломним роком в вирішення проблем якості військового спорядження. 

sturm-header 02

Свій початок компанія бере з далекого 1971 року, з міста Ротенбург на Некарі, засновник - Томас Штурман. Армійський одяг  по нормам та уставу має свій термін реалізації і псля чого повинен бути утилізований. А її залишки після другої світової війни були незчисленними. На той час ще юнний колекціонер Томас Штурман, вже має у своєму розпорядженні весь військовий одяг армії Німеччини, Бундерсверу. Компанія розпочинає займатися реалізацією залишків одягу, що призначалася для зброяних сил. Та яка якісна та підходить для експлатації - продавалась за дуже низькими цінами, пераважно ціну складала доставка, та приведення військової форми в подобаючий вигляд.

Але вона підлягала не тільки утилізації, але й переробці. Дуже швидко компанія виросла в одного з найбільших постачальників військових товарів у світі.

В 2005 році, вже маючи на руках зачну суму коштів та розуміння що саме потрібно солдатам, до постійно зростаючого запасу авмійських товарів, Томас додає власне виробництво під брендом Mil-Tec (Мілтек).  

Данний бренд представлено на ринку різноманітним одягом військового напрямку, а також товарами для туризму, рибалки, кемпінгу, мисливства, страйболу. В багатьох фільмах які висвітлюють події військогових часів, ви також можете побачити саме форму витобництва Mil-Tec.

В нашому інтернет магазині Military-Format представлено наступне спорядження та військова форма виробництва Mil-Tec, Німеччини.

  1. Військовий одяг - форма, брюки, куртки, шорти, спортивні костюми, перчатки, термобілизна, шапки, кепки, арафатки, бафи та балаклави. Одяг особливий тим, що чудово зберегає тепло не пропускаючи при цьому вологу. Куртки та штани виготовлені із поліестера мають вологовідвідну властивість, блискавки захищені спеціальним покриттям.
  2. Взуття - берци, вьетнамки, черевики, напівчепевики, кросівки та нівіть кеди. Матеріал який використовується при виробництві взуття - натуральна шкіра. Що сама по собі вже є гарантією від підвищеного потовиділення та комфорту ваших ніжок при будь якій погоді. А на випадок дощу, всі моделі взуття мають високу резинову підошву, що захистить від потрапляння вологи.
  3. Рюкзаки, гаманці, баули, ранці та сумки. Виготовлені з надміцного нейлону прошитого нейлоновими нитками, дозволяють використовувати це спорядженя в будь яку пору року. 
  4. Допоміжні товари - спальні мішки, наколінники, каремати, компаси, ножі, фдяги, сокири та нівіть годинники. Вся продукція має надміцну якість, дозволяє витримувати будь які навантаження та погодні сюрпризи.

Переваги покупки одягу Mil-Tec:

Спорядження від Німецького бренду Mil-Tec має доступні ціни, і при цьому високу якість товару порівняно з аналогічною продукцією у конкурентів. Також для товару характерно:

  1. Зносостійкість. Товари спеціально створено так, що б вони могли витримувати максимально несприятливі умови (вітер, мороз, дощ, спека, і т.д.)
  2. Зручність. Ви не будете відчувати дискомфорту в одязі, взутті, навантаженнях на спину чи від будь якого іншого товару бренду.
  3. Можливість використання одягу в повсякденному житті, а не тільки в військових умовах. Адже товари мають велику кольорову гамму, від військового мультикаму до класичного чорного, сірого та оливкового кольору.

Наш інтернет магазин весь час працює над поповненням асортименту магазину. Ми завозимо лише якісний товар безпосередньо від виробника, завдяки цому ми уникаємо цілої низки посередників і можемо надати прийняту ціну на товар. Тому якщо ви шукаєте оригінальний товар Mil-Tec Ви потрапили саме за адресою. 

 image.png

 

вгору